piątek, 5 kwietnia 2013

chcę koło Ciebie zasypiać i budzić się koło Ciebie smażyć jajecznicę albo naleśniki rozmawiać o tym co się śniło i opowiadać o każdym lęku i patrzeć jak potakujesz nieznacznie kiedy pytam czy boisz się że zniknę i obiecywać Ci że nie odejdę i zapewniać że jesteś wszystkim i pozwolić przestać Ci się bać i się na Ciebie otwierać i Ciebie w sobie przyjmować i dziękować losowi że jesteś i nie pozwolić nas nikomu zatrzymać i spacerować w deszczu i oswoić Kraków i pójść do Manekina i kraść Ci bluzę i słuchać że mi pięknie w czerwonym i tęsknić za Tobą kiedy Cię nie ma i mówić że podobają mi się Twoje buty i trzymać się za ręce i pić piwo i kłócić się o rzeczy które są przecież bez znaczenia i godzić się i uświadamiać sobie że tylko Ty że bez Ciebie to nie to samo że tylko przy Tobie warto i oglądać filmy i czytać obok siebie książki o pięknych miłościach i patrzeć sobie w oczy i odczarować Kino Polskie i śmiać się z głupot i urządzić kiedyś mieszkanie i później zbudować dom i mieć dużą jasną  kuchnię i czuć że to to i pozwalać Ci jeść ze swojego talerza i wychodzić na kolacje i pytać jak Ci minął dzień i dotykać i kochać się z Tobą do rana i czytać Ci fragmenty wierszy i słuchać Sex on Fire i kupować Ci babeczki i spędzać z Tobą urodziny i smucić się kiedy wracasz późno i cieszyć się kiedy jesteś wcześniej i nigdy nie przestać umieć wybaczać i przepraszać kiedy robię źle i kiedy coś boli i szeptać Ci do ucha że żałuję że nie znałam Cię wcześniej i żebyś robił mi w głowie bałagan i jeść pizzę i słuchać jak mówisz co Ci nie smakuje i zapamiętywać barwę głosu gdy mówisz że Ci zależy i słuchać piosenek pełnych uczuć i czuć Twoją skórę przy mojej i stać się jednością i mówić Ci jaki jesteś wspaniały i przytulać się do Ciebie kiedy mnie złości świat i obejmować Cię kiedy jesteś smutny i złościć się że zabierasz całą kołdrę i słuchać Twojego serca i dawać Ci ciepło i rozumieć i bać się kiedy nie odpisujesz zbyt długo i oddychać z ulgą kiedy się upewniam że wszystko w porządku i wierzyć w każde Twoje słowo i zastanawiać się dlaczego Ty nie wierzysz i oglądać Twoje zdjęcia kiedy Cię nie ma w zasięgu moich ramion i włączać Wonderwall i myśleć o Tobie i opowiadać Ci o magicznych światach o innych wymiarach i chodzić po sklepach i całować się w przymierzalni i czuć się bezpiecznie i kupić kota i czuć ciepło kiedy się uśmiechasz i narzekać że nie poświęcasz mi wystarczająco dużo uwagi i zatrzymywać Cię w łóżku kiedy musisz już iść i chodzić po mieście i myśleć jakie jest puste bez Ciebie i czuć że wariuję pod Twoimi dłońmi i wiedzieć że przy Tobie nic mi nie grozi i nie bać się burzy bo jesteś blisko i czuć że mogę opowiadać o tym co we mnie najgorsze i mieć pewność że się nie wystraszysz i mówić Ci prawdę chociaż nie zawsze chcę i zbliżać Cię do Ciebie codziennie bo poznawanie Ciebie jest cudowne i warte wysiłku i zamykać na Tobie świat który jednocześnie się wtedy otwiera i nigdy nie pozwolić nam tego stracić.

29 komentarzy:

 1. niesamowicie to napisałaś... zazdroszczę takiej miłości, takiej zażyłości, mężczyzny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, mężczyznę mam zdecydowanie najcudowniejszego.

   Usuń
  2. gdzie się takich znajduje?

   Usuń
  3. cholera, daleko.

   Usuń
  4. ale dla Ciebie na pewno też gdzieś jest ktoś taki. na pewno bliżej.

   Usuń
  5. chciałabym byś miała rację.

   Usuń
  6. miałam dać znać jak przeczytam Panną Nikt, zapraszam do siebie na notkę :)

   Usuń
 2. Wcześniej się nie znaliście... to teraz pora przeżyć ze sobą większą liczbę lat niż tę, kiedy to o sobie nie wiedzieliście :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W końcu, jak to śpiewają Strachy, to może być ''jedna taka szansa na 100''

   Usuń
  2. Grabaż wie, co śpiewa ;)

   Usuń
 3. No to oby tak było jak chcesz! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Część z tego już się dzieje na szczęście.

   Usuń
 4. miziać się w przymierzalni? ... :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Oby jak najdłużej, jak najbardziej, jak najwięcej.

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowna dziewczyna ma cudownego mężczyznę. jednak jest sprawiedliwość na tym świecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. walczyć trzeba było o to rok, więc nie wiem czy to takie sprawiedliwe.

   Usuń
 7. Niesamowite zdanie... Życzę Wam, aby to nigdy się nie skończyło.

  OdpowiedzUsuń
 8. I tego Ci właśnie życzę. Żeby to wszystko się spełniło, żeby trwało nieprzerwanie.

  OdpowiedzUsuń
 9. a my właśnie kupujemy kota... i chyba powoli wszystko to mamy, co piszesz. kurczę, pokazujesz mi, ile ja mam. dziękuję.. i Tobie tego życzę! żeby się spełniło.

  OdpowiedzUsuń
 10. Rany... mam wrażenie, że czytam własne myśli...
  Tyle tylko, że do moich dodałabym jeszcze trochę wszechogarniającej radości w stylu: wydałam książkę! Wydałam książkę! Wydałam książkę! Aaaa!" ;)
  A propos książki - gdybyś była zainteresowana to: o-k.xn.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. i patrzyć jak jesz i patrzyć jak się myjesz i chce sama ciebie umyć i dotykać cię i cieszyć się razem z tobą....

  OdpowiedzUsuń
 12. spełnienia każdego słowa życzę:)

  OdpowiedzUsuń